Together with the price of buyer goods like orange juice together with other groceries continuing to rise, I wouldn’t be so stunned to discover this bar marked at $18.fifty within a U.S. sector. It’s thick, feels really special, and absolutely isn’t some thing I could just tear by in one sitting.The bar costs about $20 for an eight-ounce piec